/Files/images/програми.jpg

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЯКІ РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

/Files/images/ДИТИНА.jpg Освітня програма для дітей від 2 до 7 років "Дитина"

/Files/images/впевнений старт.png

Освітня програма розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

Парціальні програми:

"Моя країна — Україна". Програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (авторський коллектив - Н. Гавриш, О. Косенчук, Т. Піроженко)

"Лідер живе в кожному". Програма для закладів дошкільної освіти з формування лідерського потенціалу дітей дошкільного віку (авторський коллектив- Н.Гавриш, О.Безсонова, О.Безрукова, В.Воронов)

"Скарбниця моралі". Програма з морального виховання дітей дошкільного віку (автор - Л.Лохвицька)

"Мудрі шахи". Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авторський колектив- В.Семизорова, О.Духновська, Л.Пащенко)

"Казкова фізкультура". Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (автор - М.Єфименко)

/Files/images/мудрі шахи.jpg/Files/images/казкова фізкультура.jpg /Files/images/скарбниця моралі.jpg