/Files/images/медична сторінка.jpg

/Files/images/partsvniki/DSCN9518.JPG

сестра медична старша - Лукінова Олена Шамілівна

Медичне обслуговування в закладі освіти здійснюється згідно нормативних документів:

Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04 2001 р. №2402-ІІІ
Закону України «Про дошкільну освіту»
Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення
Постанови Кабміну «Порядок медичного обслуговування дітей у ДНЗ
Наказом МОЗ України і МОН України «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у ДНЗ «Положенням про медичний кабінет ДНЗ»
Інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ

Документами щодо організації харчування:

«Про запровадження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»
Наказом «Про порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»
Листом МОН України «Про харчування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування у загальноосвітніх навчальних закладах»
«Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» (зі змінами).

/Files/images/медсестра.jpg