Основні напрями діяльності

/Files/images/напрями.jpg

Єдина науково-методична тема, над якою працює колектив "Формування гармонійно розвиненої особистості та удосконалення професійної компетентності педагогів"

Педагогічний колектив ЗДО спрямовує свою діяльність в 2023/2024 навчальному році на вирішення, таких пріоритетних завдань:

1. Формування основ соціально-громадської компетентності дітей дошкільного віку шляхом упровадження в практику роботи парціальної програми "Моя країна-Україна"

2. Оптимізація логіко-математичного розвитку та сенсорного виховання дітей дошкільного віку з метою формування основ сенсорно-пізнавальної та логіко-математичної компетентностей шляхом використання міжпредметних ігор та вправ.

3. Підвищення якості роботи щодо формування активної позиції дошкільника з питань власної безпеки шляхом застосування методів і прийомів інноваційної педагогічної технології ТРВЗ Г.Альтшуллера