Основні напрями діяльності

Єдина науково-методична тема, над якою працює колектив "Формування гармонійно розвиненої особистості та удосконалення професійної компетентності педагогів".

Педагогічний колектив ЗДО спрямовує свою діяльність в 2020/2021 навчальному році на вирішення, таких пріоритетних завдань:

1.Інтегровані заняття як ефективний засіб формування гармонійно розвиненої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини в умовах реалізації завдань освітньої програми «Впевнений старт» з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.

2. Удосконалювати роботу щодо еколого-пізнавального розвитку шляхом пошуково-дослідницької діяльності дошкільників.

3. Продовжувати роботу щодо удосконалення та розширення мовленнєво-комунікативної компетентності дітей дошкільного віку.