Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/partsvniki/IMG-0e690cbdacc8b90849460beb92ba8f01-V.jpg

Практичний психолог - Гламазда Оксана Миколаївна

Освіта: вища, ХГНПУ ім. Г.С.Сковороди, 2014

Фах за дипломом: практичний психолог, викладач вищих вузов

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

Стаж педагогічної роботи: 6 років 4 місяці

Тема психологічної служби закладу на 2023/2024 рік:
"Формування гармонійно розвиненої особистості та удосконалення професійної компетентності педагогів"

Зміст діяльності психологічної служби закладу:
організаційно - методична робота, психодіагностична робота, консультаційна робота, корекційно - розвивальна робота, просвітницька робота, науково - методична робота.

Графік роботи:
Пн-Пт 08.00-17.00, перерва: 14.00-15.00

Надання консультацій:
Вт. 16.00-17.00
Пт. 09.00-10.00

Педагогічне кредо: "Дитина - це ніжний паросток , який стане могутнім деревом і вимагає до себе великої уваги." (В.Сухомлинський)

/Files/images/лабіринт мозгу.jpg

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДУ:

- проведення просвітницьких лекцій, семінарів, занять з педагогами, батьками, дітьми;

- консультативна допомога всім учасникам навчально-виховного процесу;

- корекційно-розвивальна робота з дітьми, батьками, педагогами;

- допомога дітям, які мають проблеми в поведінці або які опинилися в складній життєвій ситуації;

- психологічний супровід обдарованих дітей;

- психологічний супровід новоприбулих дітей;

- визначення психологічної готовності дітей 5-річного віку до навчання у школі.

/Files/images/напрями роботи.jpg

Що робить дитячий психолог:

Психодіагностика

Мета психодіагностики - визначити об'єктивний стан людини, виділити його причини, а також оцінити рівень розвитку тих чи інших психічних процесів (пам'яті, уваги, мислення і т.д.). Ви, мабуть знаєте, що для діагностики дорослих використовують тести. Для дітей теж використовують тести, але особливі – дитячі. Психолог може попросити вашої дитини щось намалювати, пограти з ним в захоплюючу гру – а насправді ж за допомогою цих дій збере необхідні дані. Будь-який психолог володіє досить великим набором психодіагностичних засобів та методик.

Розвиваючі заняття

За допомогою розвиваючих психологічних ігор психолог допоможе розвинути у дитини різні необхідні навички і якості. Найчастіше розвиваючі психологічні заняття проводяться з групою дітей, тому дитина також вчиться спілкуватися з іншими дітьми, вільно почуватися в колективі.

Корекційно-відновлювальна робота

/Files/images/вредіна.jpg

За наявності у дитини серйозних емоційних або особистісних труднощів може знадобитися спеціально організована психотерапевтична робота. Це можуть бути заняття на зняття тривожності, страхів, на підвищення самооцінки, на зняття агресивних тенденцій. Дитяча психотерапія може знадобитися, якщо дитина пережила сильний стресс.Методи, що застосовуються в дитячій психотерапії, різноманітні. Наприклад, для зовсім маленьких дітей дуже дієвим методом виявляється так звана пісочна терапія. Для дітей старшого віку дуже ефективна буває казкотерапія. Гра, малюнок, казка - всі знайомі і цікаві для дитини предмети і заняття стають в руках психолога потужним засобом допомоги

Консультування батьків та сімейне консультування

У психологів є така аксіома «Проблеми маленьких дітей - це проблеми батьків». І це насправді так. При уважному розгляді причини всіх дитячих труднощів перебувають у сімейних проблемах і конфліктах, неадекватності стилю виховання і т.д. Тому часто виходить так, що для вирішення проблеми дитини досить батькам самим розібратися в причинах і змінити щось у своїй поведінці, в ситуації, навколишнього дитини.Психолог на консультації допоможе вам побачити себе з боку, об'єктивно оцінити свої методи виховання. Гарний психолог ніколи не буде судити або дорікати вам за що б то не було. Він просто дасть вам у руки нові, більш ефективні інструменти виховання, розповість більше про вікові особливості малюка.

/Files/images/взаємодія.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 967